Het bestuur van Stichting Hart voor Haïti

Het bestuur van Stichting Hart voor Haïti bestaat uit vrijwilligers die naast of na hun baan tijd besteden aan het werk voor Haïti. Stuk voor stuk hebben ze een passie voor dit werk, ieder met hun eigen reden. Samen proberen zij het werk op Haïti mogelijk te maken.

robin Robin Vlug
Noordwijk
r.vlug@hartvoorhaiti.nl
Voorzitter
reinoud

Reinoud Talsma
Pijnacker
r.talsma@hartvoorhaiti.nl
Penningmeester

henk

Henk Bosman
Maarssen
h.bosman@hartvoorhaiti.nl
Container/hulpgoederen

ronald

Ronald Maat
Zoetermeer
r.maat@hartvoorhaiti.nl
Projecten

andre

Andre Siezenga
Rijnsburg
a.siezenga@hartvoorhaiti.nl
Secretaris

 anita Anita van der Ree
Donateurscontacten
info@hartvoorhaiti.nl
 leontine Leontine van Dijk
Donateurscontacten
info@hartvoorhaiti.nl

Stichting Hart voor Haiti

Secretariaat :

postbus 23

2230 AA Rijnsburg

mob: 06-54326957

fax: 030-2413315

E-mail : info@hartvoorhaiti.nl

KvK nr : 41152664

ING : NL76 INGB 0005 3616 85

Deutsche Bank : NL24 DEUT 0501 1621 94

t.n.v. Stichting Hart voor Haiti te Pijnacker


Postadres Medewerkers op Haiti

Johan Smoorenburg

P.O Box 15999

Petion Ville

Haiti

 

E-mail : smoorenburg2002@yahoo.com